mainNajpierw człowiek, potem prosty ksiądz. Przynajmniej staram się nim być. Uzależniony od Boga i… klawiatury. Grzesznik idący w stronę świętości…

Ks. Karol Ciesielski

 

 1. Teresa Rycak
  Lip 23, 2014

  Miałam okazję poznać ks.Karola podczas wspólnego pielgrzymowania. Wspaniały młody kapłan, rozmodlony, pełen pasji, radości Bożej. Pomimo młodego wieku bardzo dojrzały w swych poglądach, jego blog to bardzo wartościowa lektura, dla każdego katolika, ale nie tylko. Każda poszukująca dusza może znaleźć wiele treści godnych uwagi.

 2. Adam Stormowski
  Sie 01, 2014

  Księdza Karola po raz pierwszy poznałem na rekolekcjach letnich w Orliku. Tam się okazało, że pochodzi z moich stron co mnie zaskoczyło. Jest super człowiekiem, super ma kazania. Niestety odległość jaka nas dzieli jest drastyczna. Może to się niedługo zmieni. Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy, porozmawiamy.

 3. Adam Stormowski
  Sie 26, 2014

  Moje słowa stały się prorocze. Ksiądz Karol jest w moich okolicach i jak tylko mam okazję pędzę na mszę świętą, by go posłuchać, jego kazań, i ogólnie wszystkiego. Cieszę się, że spotkaliśmy się na 5 minut. Może kiedyś spotkamy się na dłuższy czas.

 4. Wiolka
  Sie 31, 2014

  bardzo ciekawy blog
  pozdrawiam

 5. Elunia
  Wrz 02, 2014

  Codziennie czytam blog Ks.Karola to tak jakby był nadal pośród nas w Gniewinie. Tęsknimy bardzo!!!!

 6. Ania.M
  Wrz 04, 2014

  Ksiądz Karol jest najlepszym ks. nikt nie jest go w stanie zastąpić. Ks.ma pełną głowę świetnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Brakuje mi go bardzo ale najważniejsze jest to ,że stara się utrzymać z nami kontakt.Widać księże Karolu ,że jesteś ks. z prawdziwego powołania. Wkładasz dużo miłości w twoją nauke.Nikt mi ks. nigdy nie zastąpi . Wielkie Bóg Zapłać 😉

 7. Tomek Mierzwicki
  Wrz 28, 2014

  Księdza Karola poznałem na mszy jak przyszedł poraz pierwszy. Ks.Karol ma ciekawe kazania jest bardzo otwarty do ludzi, pełen radosci miły fajny cieszę się że takiego księdza poznałem
  Z Ksiedzem Karolem miałem przyjemnosc rozmawiac. Naprawde miło sie rozmawiało. Bardzo ciekawy blog 😉

 8. M.C
  Gru 22, 2014

  Ks Karol jest bardzo otwartą i szczęrą osobą jaką mogłam poznać w życiu. Umie wytłumaczyć w prosty sposób nasze wątpliwości,pytania.Dobrze że są tacy ludzie jak on :) Super:):)

 9. M.C
  Gru 22, 2014

  Chciała bym jak się uda przeżyć to ,zrozumienie tłumaczenie po ludzku :)

 10. Ryszard
  Sty 13, 2015

  Mamy szczęście do dobrych, wspaniałych wikariuszy w naszej parafii. Ks. Karol w prosty sposób pomaga mi coraz bardziej kochać Boga i tych, których mi dał na mojej drodze, starać się “stracić głowę” dla Boga, jak to kiedyś powiedział. Dziękuję księże Karolu, bardzo!

 11. m.k.
  Sty 15, 2015

  Młody, mądry ks, widać że chcę dać nam co sam ma najcenniejszego – jezusa chrystusa zmartwychwstałego! Nigdy, jak na razie nie usłyszałem z jego ust “nie”, na dłuższą spowiedź, czy rozmowę. Chwała Panu!

 12. C.D
  Sty 26, 2015

  ks Karola osobiście jeszcze nie znam chociaż jesteśmy z tej samej miejscowości, ze Starogardu Gd (różne parafie).Tyle dobrego o Ksiedzu piszą i mówią a ja sama podziwiam to co Ksiądz pisze. Tak ładnie umie Ksiadz pisać o Bogu i o sprawach zwykłych ludzi o miłości, radości i tęsknocie . Tyle talentów Ksiądz otrzymał i jak na razie w bardzo dobry sposób potrafi je sporzytkować – oby tak było jak najdłużej. Dziękuję i będę się modliła w tej sprawie. Z utęsknieniem czekam na kolejne rozmyślania.

 13. C.D
  Lut 10, 2015

  Każdy kto wchodzi na te strone – no dobrze może nie każdy ale jednak, podziwia ,poleca, fascynuje się i zachwala tak młodą i wyjątkową osobę którą jest Ks. Karol. Moi drodzy i co? na tym koniec?. Ksiądz zaprasz na spotkania z modlitwą i gdzie Wy wszyscy jesteście? Przestancie odrzucać zaproszenia i nowe znajomości, może tylko dlatego, że niektóre się w życiu nie powiodły.Każdy ma w życiu cel do osiągnięcia i nikt do końca nie wie co to może być . Niektóre cele będą nas tylko doświadczały, niektóre nas wykorzystają a jeszcz inne czegoś nas naucza.Co najważniejsze, niektóre doświadczenia pozwolą nam odkryć najlepsze co mamy w sobie. Przyjdzcie na spotkanie a zoboczycie lub poczujecie co sie będzie z Wami działo.

 14. peplinska
  Mar 30, 2015

  Witam serdecznie.Bardzo lubie ksiedza blog i czesto tu zagladam.pozdrawiam izycze radosnych Swiat Wielkanocnych oraz wielu lask Bozych.Szczesc Boze.Lucyna.

 15. Teresa S
  Maj 20, 2015

  Przeczytałam wszystkie wpisy i stwierdziłam,że jestem wielką szczęściarą bo ks.
  Karol jest w naszej parafii Chwała Niebiosom ( modlę się za księdza)pozdrawiam Teresa.

 16. przemek bozenski
  Sie 23, 2015

  ks.karola prawie znam rok jest w mojej parafi św katarzyny w starogardzie gd jego kazanie są bardzo mądre i sie przydają jak ks.karol mnie poznal poraz pierwszy byl u mnie na kolendzie wtedy jak ksiadz karol sie modlil za mój dom rodzine potem na zakończenie ks. karol dal mi wizytówke w taki oto sposób tu się znalazlem na tym blogu ksiedza karola bardzo sympatyczny ksiądz zdolny i mądry chodzilem tesz do niego do spowiedzi zawsze mie wysluchal za to wszystko prosze księdza dziekuje pozdrawiam przemek bozenski ze starogardu gdańskiego

 17. Renata i Roman
  Wrz 15, 2015

  O ksiedzu Karolu można by wiele napisać
  Cudowny człowiek wspaniały charyzmatyczny kapłan oddany Bogu i człowiekowi
  Do końca zycia będziemy Mu wdzięczni za łaskę nawrócenia
  Wielkie dzieki Panu ,że postawił nam Go na naszej drodze
  Brak słów
  Bogu Niech będą Dzięki

 18. maria
  Lis 26, 2015

  W 2014 r zaczelam uczeszczac na msze z modlitwa o uzdrowienie.Mam syna uzaleznionego od narkotykow,trzy razy byl ze mna na tych mszach.Odwrocil sie od kosciola,narkotyki wyplukaly go ze wszystkiego.W szpitalu psychiatrycznym leczyl sie na psychoze ponarkotykowa.Syn chodzi na terapie modle sie aby wytrzymal w abstynencji i bardzo proszeo modlitwe.Bede w sobote na mszy sw ,uzdrawiajacej.

 19. ARTUR,KRYSTYNA,MAREK,ŁUKASZ NIEDZIELSCY
  Gru 22, 2015

  NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA URODZINOWE, DUŻO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA , ŚWIATŁA DUCHA ŚWIĘTEGO STO LAT

  SKŁADA RODZINA NIEDZIELSKICH

 20. waldemar bielinski
  Maj 21, 2016

  chwała Bogu naszemu za kochanego kapłana X. Karola.

 21. waldemar
  Cze 22, 2016

  Boże dziękuje ci za x.Karola bo on jest skromnym pasterzem, pełen Twojej Wielkiej Miłość 💗. I Twojego Syna A Mojego Pana I Króla. Jezusa Chrystusa. Boże Ty jesteś Wielki, bo powołałeś swego sługę, x.Karola by pasł Twoją ludzką trzodę.

 22. Hania
  Sty 16, 2017

  Uzależniony od Boga nad jeziorkiem wsłuchujący się w głos Jezusa.
  To tak jak ja :-)
  ps. fajna fotka 😉

 23. Anna
  Sty 22, 2017

  A ja żałuję, że nie miałam okazji Księdza poznać osobiście… Niekiedy słowo, mądra myśl płynąca od Księdza mogłaby pomóc w kroczeniu przez to życie… ” Wiara czyni cuda, więc wierzę, że się uda”. Pozdrawiam i proszę o modlitwę.

 24. monika
  Sty 30, 2017

  Pamięta ksiądz telefon .przed świętami. Dzwoniła monika.płakałam chciałam umrzeć. A ta msza i modlitwa pozwolila mi wrócić do męża i dzieci. Proszę o modlitwe.wiem że to ksiądz Pana Boga poprosił o to wszystko. mam dług. I chciałam podziekowac.

 25. monika
  Sty 31, 2017

  W ty m dzikim swiecie .każdy goni za kasą. Ksiadz karol czlowiek który mnie wysluchal.byla sobota mówiłam sama do siebie. By ktoś odebrał telefon. Odebrał sam ks.karol Bóg działał. Dziękuję i chcę na mszy nastepnej o tym opowiedziec że modlitwa wiara czyni dobro w nas przemiane.bym chciała o tym opowiedziec. Wierzę w Boga.kocham.modle się do bł. Marty wieckiej. Dziękuję za to że zrozumialam że mam być matką. Znam swoje powolanie.żyj tak bys innych nie krzywdzila inni są też obok i warto im wybaczyc.nie musisz kochać całego świata ale

 26. monika
  Sty 31, 2017

  Dodając do że wiadomo że ludzie sie nie nawidza.ale żyjmy w zgodzie nie musimy się lubić. Monika .czekam za tą mszą .kocham Pana Boga .jest wiara i dobro w nas ale musimy wierzyć. I żyć w ciszy. Otulajac się myślą o Panu Bogu.i brać przykład z matki Bożej .wszystkiego dobrego .-monika z starogardu.

 27. Basia
  Mar 05, 2017

  Charyzmatyczny ksiądz wielki duchem błogosławiony przez Boga i wyróżniony. Zwyczajny i sielski czyli ks Karol Ciesielski😇

 28. Urszula
  Kwi 13, 2017

  W tym szczególnym dniu ustanowienia kapłaństwa kochany księże Karolu całuję Twoje kapłańskie dlonie, które codziennie dotykają i tula naszego PANA JEZUSA CHRYSTUSA. Dlonie wybrane z pośród wielu milionów na świecie pięknych duchowo mężczyzn, którym wystarczyła Sutanna uboga i ubogi wystarczył Im Ślub, bo wiedzieli kim są dla Boga i Ty również wiedziałeś co Tobie dał Bóg 💝💒💝Za tę przepiękną Służbę Bogu i ludziom, aby byli lepsi i zdrowsi na ciele i duszy Bóg zapłać błogosławieństwem we wszystkich intencjach Bogu wiadomych. Światłości Ducha Św. i opieki Najświętszej Matenki!!
  Pozdrawiając serdecznie otulam Cię ks.Karolu nieustanną modlitwą 💒

 29. Justyna
  Wrz 19, 2017

  Codziennie modlę się za Księdza.Ksiądz Karol ma takie mądre i pouczające kazania az chce się słuchać.Ichodzic do Kościoła.Naprawdę widać że ksiądz kocha Boga