Kochani,
kolejne spotkanie w starogardzkim wieczerniku św. Katarzyny za nami. Duch święty udzielał się niesamowicie, zresztą jak zawsze. Ten, kto spotkał Go w swoim życiu już nie może żyć tak samo, życiem według ciała, myśląc tylko o przyziemnych sprawach. Tam gdzie jest gorąca modlitwa wspólnoty, tam On udziela się z mocą. Przychodzi w spoczynku, zupełnie niekontrolowanym, w płaczu, w radości, w cieple, w pokoju serce. Tak jak chce. Dla Niego nie ma ograniczeń. Do każdego dotrze na swój sposób. On uwalnia, uzdrawia.
Wielu przybyło pierwszy raz, zachęconych przez innych, nawet pokonując setki kilometrów, to piękne świadectwo wiary. Wytrwajcie.
Dziękuję wszystkim angażującym się w nasze wieczerniki. Diakonii muzycznej, diakonii porządkowej, służbie liturgicznej, kapłanom spowiadającym w ciszy konfesjonału, paniom dbającym o stronę kulinarną, by pielgrzymom osłodzić życie i poczęstować ciepłą kawą. To nasze wspólne dzieło, rozszerzajmy je na chwałę Królestwa Pana. Niech nas będzie coraz więcej. Mówcie, zachęcajcie, zapraszajcie. Modlę się za Was każdego dnia.
I zapraszam już 19 grudnia na godz, 19.00 do św. Katarzyny. Niech to będzie piękne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia.

zachęcam do składania świadectw i dzielenia się swoimi przeżyciami. Piszcie na emaila: karol@xcarolum.com